Co i gdzie?

WYJAZDY, WYDARZENIA, ZAJĘCIA

DOŁĄCZ DO NAS W SEZONIE 2023

WYJAZDY Z SUP JOGĄ

zobacz szczegóły

KWIECIEŃ 2023

Bliss Apartamenty, 21-23 kwietnia
Szczegóły wkrótce, stay tuned! 🙂

CZERWIEC 2023 | BOOK NOW

Sen nocy letniej nad jeziorem.
Taki klimat objawia się nam co roku, w czerwcu, kiedy stoimy u progu lata.
Z wypiekami na twarzy z nadmiaru świeżego powietrza, z radością w sercu, iskrą w oku, ściągamy warstwy ubrań, by ogrzać nasze ciała w słońcu. Na SUPach, na wodzie, w naturze. Pełne nadzieji na obfitość nadchodzącego lata spotykamy się w przestrzeni magicznej. I jesteśmy tak sobie razem w ciszy i gwarze, w zadumie i radości, pełne akceptacji i otwartości.
Zapraszam na kolejny czerwcowy wyjazd do Domu Łowyń pod Poznaniem.
5 dni i 4 noce w pięknej, spokojnej przestrzeni, z pyszną kuchnią, prywatnym z jeziorem i wszechogarniająca naturą.
 
CZERWCOWA ENERGIA Z SUP JOGĄ
7-11/06/2023
🌞
♥ GDZIE JOGUJEMY i CO JEMY? ♥
Jest takie miejsce… Dom Łowyń, położone w lesie, z dala od jakichkolwiek zabudowań, bezpośrednio nad wodą: 200m własnej linii brzegowej, a jezioro, z pierwszą klasą czystości, jest ciche i przejrzyste.
Wnętrza domu są przestronne, jasne, nowoczesne i pomyślane tak, by sprzyjały odpoczynkowi.
Sala do praktyki i każdy pokój ma łazienkę, ogromne okna, taras i przepiękny widok na jezioro (oprócz dwóch z widokiem na las).
Okolica jest spacerowo i rowerowo przepiękna, wokół polodowcowe wzgórza, lasy (w sezonie pełne jeżyn, jagód, grzybów) i dużo jezior (dom znajduje się na pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, a parę kilometrów dalej zaczyna się Puszcza Notecka).
MIejsce oferuje pełne smaku, wegetariańskie posiłki, przygotowywane są z najlepszych składników ze sprawdzonych źródeł. Kuchnia sezonowa, autorska i z wyobraźnią!
 
♥ KOSZT♥
1790 PLN
W cenie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Wszystkie zajęcia jogi, SUP Jogi i medytacji (3 razy dziennie), pełny sprzęt SUP + kamizelki asekuracyjne. Ubezpiecznie na wyjazd.
Dodatków: dojazd oraz masaże, oferowane na miejscu przez Justynkę, która regularnie nami podróżuje 🙂 szczegóły podam już w mailu.
 
♥ REZERWACJE ♥
Gwarantem miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości PLN 500, o ile wyjazd nie zostanie odwołany z przyczyn od nas niezależnych.
Jeśli chcesz zarezerwować miejsce, wyślij zgłoszenie na adres:
magdabajer@hotmail.com.
W mailu zwrotnym otrzymasz dane do przelewu i potwierdzenie rezerwacji.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto pośpieszyć się z decyzją.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba chętnych.
Dziękuję za zrozumienie i do zobaczenia na wodzie!
 
♥ PLANIK, CZYLI CO I JAK ♥
Każdy dzień wypełniony będzie praktyką jogi i SUP Jogą, medytacjami, Jogą Nidrą. Dom Łowyń znajduje się tuż nad jeziorem, więc dostęp do wody mamy nieograniczony!
Praktykujemy kilka razy dziennie! Jeśli pogoda pozwala nam rozgościć się na łonie natury, spędzamy tam większość czasu – na wodzie, w lesie, na trawie…
Przed śniadaniem, po obiedzie i po kolacji. W planie zawsze jest sporo zajęć, ale też czas na to żeby odpocząć. Kieruję się zasadą, że wszystko możesz, ale nic nie musisz, ten czas jest dla Ciebie, więc Ty wybierasz co chcesz robić!
♥DLA KOGO?♥
Dla kobiet, które szukają odpoczynku, przestrzeni, łagodności, flow i docierającej do serca praktyki. Nie ma jednak znaczenia czy jesteś początkująca w jodze i na SUPie, czy praktykujesz i pływasz regularnie. Podczas wyjazdu dzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem na macie i na wodzie.
Więcej informacji zdjęcia z poprzednich wyjazdów na www.supfit.pl
ZAPRASZAM!
🧘‍♀️♥💦
with love
MAGDA

SPŁYWY SLOW

Szczegóły wkrótce, stay tuned! 🙂

Joga & Surf

Szczegóły wkrótce, stay tuned! 🙂
 

Joga & Freediving

Szczegóły wkrótce, stay tuned! 🙂

 

WYDARZENIA

zobacz szczegóły

Stay tuned w sezonie 2023!

 
 
ZAJĘCIA W STUDIU NATURY

zobacz szczegóły

BALANCE BOARD JOGA & SUP JOGA - od początku

Cześć!
Czy już powoli budzisz się z zimowego snu? Wspaniale, bo mam dla Ciebie wyjątkową propozycję wspólnego spotkania.
Niezmiernie miło mi, że zainteresowało Cię to wydarzenie! W końcu udało mi się połączyć koncepcje praktyki na balance boardach i SUPach w jeden warsztat!
„Balance borad i SUP Joga – od początku”
Dwa moduły – pierwszy na sali, drugi na basenie.
 
KRÓTKA HISTORIA
Kiedy 8 lat temu pierwszy raz stanęłam na desce SUP, dryfującej na wodzie i pochłonął mnie flow praktyki jogi, wiedziałam, że to, czego doświadczam ma głęboki sens. Nagle znalazłam się w innym wymiarze i w innej przestrzeni. Wciąż tu, na ziemi, ale ciało i umysł poczuły coś zupełnie nowego. Spojrzałam na siebie i swoją praktykę na nowo, od początku, z perspektywy pływającej maty.
I to był początek mojej miłości.
SUP Joga i balance board joga są dla mnie doskonałym uzupełnieniem praktyki jogi w wersji konwencjonalnej, czyli na macie. Ale za każdym razem wnoszą do niej coś świeżego. Wchodząc na deskę, sięgam do korzeni swojego ciała, do coru uważności, do czucia oddechu.
 
DLA KOGO?
W zasadzie dla każdego. Dla tych, co praktykują jogę, dla tych, którzy stawiają na macie pierwsze kroki, dla miłośników sportów wodnych i zimowych na deskach, dla tych, którzy kochają doświadczać. Sama uwielbiam surfa! Praca na SUPach czy balance boardach zdecydowanie poprawia kondycję ciała i jego orientację w przestrzeni.
 
WARSZTATY
Przeniesiemy praktykę jogi na ruchome maty, najpierw „na sucho” na sali, a potem basen. Nauczymy się rozluźniania ciała w ciągłym ruchu, w połączeniu z oddechem i w uważnej obserwacji. Spojrzymy na niektóre asany od podstaw. Niech nie zmyli Cię, Droga Czytelniczko i Drogi Czytelniku tego zaproszenia, tytuł „od początku”, bo tu bardziej chodzi o spojrzenie na naszą praktykę od podstaw. Będzie i intensywnie i relaksacyjnie.
 
Część 1
Sobota, 13:00 (3h) Joga Życia
 
W tym dniu spotykamy się na sali. Każdy z uczestników ma do dyspozycji balance board.
-medytacja
-część teoretyczna (propriocepcja, czyli czucie głębokie) przeplatana praktyką na macie
-oswojenie z deską i praktyka przygotowująca do praktyki na desce SUP
-relaksacja (joga Nidra)
 
Część 2
Niedziela, 1 grupa 10:00 (2h) , 2 grupa 12:30 (2h) Basen COB Fitness Club
 
W tym dniu spotykamy się na basenie. Każdy z uczestników ma do dyspozycji pełny sprzęt SUP potrzebny do praktyki.
-zaznajomienie się ze sprzętem i wejście na wodę
-medytacja
-omówienie poszczególnych pozycji z sekwencji poprzedniego dnia i przeniesienie jej na wodę
-nauczymy się wchodzić na deskę SUP z wody (taka umiejętność niewątpliwie przyda się latem na otwartych zbiornikach wodnych)
-spotkanie kończy się relaksacją na wodzie
 
KOSZT
Warsztaty kosztują 280 zł. W tej cenie mamy do naszej dyspozycji piękną, przestronną salę w Jodze Życia i basen na wyłączność , oraz cały potrzebny do warsztatów sprzęt.
 
CO ZABRAĆ i JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
W pierwszym dniu warsztatów praktykujemy na sali, więc jeśli masz ochotę zabierz swoją matę do jogi. Możesz też skorzystać z tych, dostępnych w szkole. W drugi dzień spotykamy się na basenie, więc zabierz rzeczy na zmianę, ręcznik, klapki. MOżesz praktykować w stroju kąpielowym lub stroju do jogi – na basenie jest baaaardzo ciepło!
Koniecznie zabierz ze sobą wodę i w sobotę i w niedzielę.
 
BILETY
Tylko zakup biletu jest gwarantem miejsca. Możesz to zrobić, klikając w poniższego linka i jeśli nie masz jeszcze konta w Fitssey to założenie go, zajmie Ci kilka sekund.
app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL/frontoffice/courses
Z pozycji „KURSY” wybierasz warsztat i dokonujesz płatności online. Logistyka organizacji takiego wydarzenia jest dosyć skomplikowana, z powodu ograniczeń sprzętowych dostępna jest ograniczona liczba miejsc. Warsztaty odbędą się tylko, jeśli zbierze się minimum 9 osób.
Bardzo proszę o wyrozumiałość! Rezerwacja nie podlega zwrotowi, chyba, że na miejsce znajdzie się nowa, chętna osoba.
 
W razie pytań, jestem do dyspozycji!
Do zobaczenia na sali i na wodzie
Magda

Jak rezerwować zajęcia?

JAK ZAREZERWOWAĆ ZAJĘCIA

Masz ochotę dołączyć do nas na praktykę jogi na wodzie? To proste:)

 
 
Kliknij w link https://app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL który zaprowadzi Cię do naszej aplikacji. Jeśli nie masz założonego konta, zajmie Ci to, chwilę, a potem będziesz mogła / mógł korzystać do woli. Wybierz swoje ulubione zajęcia i viola! Do zobaczenia na wodzie 🙂

WSPOMNIENIE WYJAZDÓW i EVENTÓW w 2021 roku

WYJAZDY Z SUP JOGĄ 2021

BASEN ZIMA 2021

SUP JOGA & BRUNCH

PORANNA SUP JOGA

WSPOMNIENIE WYJAZDÓW i EVENTÓW w 2020 roku

Full Moon SUP Joga

…event, jakiego jeszcze nie było

💦na wodzie,
🌕 przy pełni księżyca,
🎼 przy dźwiękach mis i gongów…

 

👈 KOLEJNY TAKI EVENT 19 września 2021, zapisy: app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL/frontoffice

 

WIĘCEJ O FULL MOON SUP JODZE

KOLEJNY FULL MOON 19 września!

Zapisy: app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL/frontoffice

POMYSŁ FULL MOON SUP JOGI zrodził się w tropikach, na Sri Lance. Tam po raz pierwszy wcieliłam w życie swój autorski program i okazało się, że cała ceremonia była totalnie magicznym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dlaczego więc nie moglibyśmy przenieść tego klimatu do Polski? Jesteśmy przecież pod tym samym księżycem, na tej samej, życiodajnej wodzie, z podobnymi intencjami i uczuciami…

Wydarzenie przygotowane jest tak, że może uczestniczyć w nim każdy, bez względu na stopień zaawansowania zarówno w jodze jak i pływaniu na SUPach (Stand Up Paddleboardach). Ćwiczymy w bezpiecznym środowisku, przy brzegu, przy świetle pełnego księżyca, słuchając unoszących się na wodzie dźwięków Harmonia Sfer 432Hz Chill & Sound Therapy.
Celem naszego spotkania jest przeniesienie Was w magiczny świat żywiołów, doświadczenie czegoś wyjątkowego, odpuszczenie, uważność.

Wydarzenie ma miejsce latem, na otwartej wodzie.