Sup Jogowy Team

MIŁO NAM CIĘ POZNAĆ

Jak narodziła się moja pasja…

Magda Bajer

Uwielbiam być zakochana, a Ty? Te motyle w brzuchu, ta ekscytacja kiedy możesz zobaczyć, dotknąć, poczuć i być. Tak właśnie czułam, kiedy pierwszy raz usłyszałam o SUP Jodze. Potem przez chwilę wizualizowałam, wyobrażałam, marzyłam, aż w końcu stanęłam na desce…i  poczułam to kołysanie, usłyszałam swój oddech, bicie serca i tak rozpoczęła się moja przygoda. Miłość, która nie tylko trwa do dziś, ale też mam tę niezwykłą przyjemność dzielenia się nią z innymi. Zapraszam Cię do wspólnej praktyki jogi inspirowanej naturą. 

Doświadczenie

Magda praktykę jogi rozpoczęła w Manchesterze. Tam też trafiła na Ashtangę i od razu poczuła, że ten system ma w sobie coś magicznego i postanowiła go zgłębić, kończąc kurs nauczycielski w Samahita Retreat na Koh Samui, w Tajlandiii. Niedługo po tym odkryła SUP Jogę, i to właśnie joga na wodzie stała się jej pasją i stylem życia. Zaczęła się od praktyki w angielskiej krainie, na zimnych wodach manchesterskich kanałów i walijskich bajkowych jezior by później trafić na prawie dwa lata na Sri Lankę, do kraju niekończącego się lata, gdzie z powodzeniem prowadziła szkołę SUP jogi, propagując ten styl wśród adeptów jogi i pasjonatów wody. Dziś, wracając do kraju, jej misją jest dzielenie się wiedzą i miłością do jogi na wodzie w Polsce i zabranie w tę ekscytującą podróż pracy z ciałem i umysłem, tych którzy chcą spróbować czegoś ekscytującego i nowego.

Magda jest certyfikowanym nauczycielem jogi, SUP Jogi i Stand Up Paddleboardingu. W 2021 roku stworzyła w Katowicach, pierwsze w Polsce miejsce dedykowane praktyce jogi na wodzie.

Twarda w życiu, subtelna na macie…

Daria Anton

Ostatnie 20 lat swojego życia spędziła na sali gimnastycznej jako zawodowa siatkarka. Na codzień Pani inspektor na budowie, a najszczęśliwsza tak naprawdę na macie! Instruktor hatha jogi oraz jogi dla kobiet w ciąży lubująca się w vinyasie i ostatnimi czasy ashtanga jodze. Ze sportem związana od dziecka, ciagle szukająca nowych wyzwań wielbicielka wody. W 2017 roku trafiła na SUP jogę, która skradła jej serce. Wierzy, że w jodze najważniejsza jest samodyscyplina i dobry nauczyciel, który umiejętnie przeprowadzi ucznia przez wszystkie asany. Do zobaczenia w studiu natury Jogis. 

Muzyka to moje życie…

Michał Misztal BRAMARI

Michał praktykuje jogę od 2008 roku. Ukończył 3 letni kurs nauczycielski jogi i medytacji u Macieja i Agnieszki Wielobób. Prowadzi szkołę jogi w Tychach oraz organizuje spotkania z jogą i dźwiękiem. Lubi pozycje odwrócone oraz balanse. Obraca się w nurcie Viniasy Kramy lecz w prowadzeniu swoich zajęć wplata elementy z wielu stylów Jogi oraz innch przestrzeni związanych z ruchem, takich jak ćwiczenia siłowe czy elmeny animal flow. Ukończył kurs masażu dźwiękiem misami tybetańskimi Petera Hessa I i II stopnia. W zeszłym roku ukończył także szkolenie z zakresu Muzykoterapii Organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Każde zajęcia wplata elemty muzycznej savasany grając np. na pięknym instrumencie o nazwie Handpan. 

Michał prowadzi dla Was także akcje gry na Handpanach! 

„Mam pragnienie żeby przekazać Ci swoją pasje do tego kosmicznego latającego spodka wydającego dźwięk który dociera do centrum duszy. To również instrument, który daje nie ogranieczone możliwości . Można na nim zagrać bardzo proste utwory ,czasami klika dźwięków potrafi zabrzmieć wspaniale z drugiej strony świat muzyczny stoi otworem przed jego możliwościami.”

 

MEDIA O NAS, CZYLI GDZIE MOGLIŚCIE NAS ZOBACZYĆ?

Dostępne zajęcia

OFERTA

ZAJĘCIA DLA FIRM

DLA KLIENTÓW INDYWIDULANYCH

BALANCE BOARD

SUP JOGA

ORGANIZACJA EVENTÓW, 

WYJAZDÓW I ZAJĘĆ