Sup Jogowy Team

MIŁO NAM CIĘ POZNAĆ

Jak narodziła się moja pasja…

Magda Bajer

Uwielbiam być zakochana, a Ty? Te motyle w brzuchu, ta ekscytacja kiedy możesz zobaczyć, dotknąć, poczuć i być. Tak właśnie czułam, kiedy pierwszy raz usłyszałam o SUP Jodze. Potem przez chwilę wizualizowałam, wyobrażałam, marzyłam, aż w końcu stanęłam na desce…i  poczułam to kołysanie, usłyszałam swój oddech, bicie serca i tak rozpoczęła się moja przygoda. Miłość, która nie tylko trwa do dziś, ale też mam tę niezwykłą przyjemność dzielenia się nią z innymi. Zapraszam Cię do wspólnej praktyki jogi inspirowanej naturą. 

Doświadczenie

Magda praktykę jogi rozpoczęła w Manchesterze. Tam też trafiła na Ashtangę i od razu poczuła, że ten system ma w sobie coś magicznego i postanowiła go zgłębić, kończąc kurs nauczycielski w Samahita Retreat na Koh Samui, w Tajlandiii. Niedługo po tym odkryła SUP Jogę, i to właśnie joga na wodzie stała się jej pasją i stylem życia. Zaczęła się od praktyki w angielskiej krainie, na zimnych wodach manchesterskich kanałów i walijskich bajkowych jezior by później trafić na prawie dwa lata na Sri Lankę, do kraju niekończącego się lata, gdzie z powodzeniem prowadziła szkołę SUP jogi, propagując ten styl wśród adeptów jogi i pasjonatów wody. Dziś, wracając do kraju, jej misją jest dzielenie się wiedzą i miłością do jogi na wodzie w Polsce i zabranie w tę ekscytującą podróż pracy z ciałem i umysłem, tych którzy chcą spróbować czegoś ekscytującego i nowego.

Magda jest certyfikowanym nauczycielem jogi, SUP Jogi i Stand Up Paddleboardingu. W 2021 roku stworzyła w Katowicach, pierwsze w Polsce miejsce dedykowane praktyce jogi na wodzie.

Twarda w życiu, subtelna na macie…

Daria Anton

Ostatnie 20 lat swojego życia spędziła na sali gimnastycznej jako zawodowa siatkarka. Na codzień Pani inspektor na budowie, a najszczęśliwsza tak naprawdę na macie! Instruktor hatha jogi oraz jogi dla kobiet w ciąży lubująca się w vinyasie i ostatnimi czasy ashtanga jodze. Ze sportem związana od dziecka, ciagle szukająca nowych wyzwań wielbicielka wody. W 2017 roku trafiła na SUP jogę, która skradła jej serce. Wierzy, że w jodze najważniejsza jest samodyscyplina i dobry nauczyciel, który umiejętnie przeprowadzi ucznia przez wszystkie asany. Do zobaczenia w studiu natury Jogis. 

MEDIA O NAS, CZYLI GDZIE MOGLIŚCIE NAS ZOBACZYĆ?

Dostępne zajęcia

OFERTA

ZAJĘCIA DLA FIRM

DLA KLIENTÓW INDYWIDULANYCH

BALANCE BOARD

SUP JOGA

ORGANIZACJA EVENTÓW, 

WYJAZDÓW I ZAJĘĆ