Co i gdzie?

WYJAZDY, WYDARZENIA, ZAJĘCIA

NAJNOWSZE WYDARZENIA I WYJAZDY

SUP Joga na basenie

jesienią i zimą

 

Kiedy dni stają się coraz krótsze, a temperatura spada, z tęsknoty za żywiołem wody i praktyką na SUPach, przenosimy się na klimatyczny basen w Katowicach. Tam praktykujemy jogę na wodzie zimową porą. W świetle świec i przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, zapraszam Was do tego, by wejść w głąb siebie, wzmocnić ciało i odprężyć umysł…

 

Zaczynamy sezon jesienno zimowy 2021/2022!

Przygotowaliśmy dla Was cykl spotkań z SUP Jogą na niezwykle klimatycznym basenie w COB Fitness Premium Club w Katowicach. Zajęcia odbywają się w ramach kursu, więc z tygodnia na tydzień będziemy pracować nad równowagą, oddechem, uważnością i siłą naszego centrum. Wasze ciała i umysły będą świadkami cudownego odpuszczania, nabiorą naturalnej umiejetności relaksowania się. Skutkiem uboczym 🙂 zajęć będzie wzocnione ciało i zbalansowany umysł. Czegóż chcieć więcej?
 
SUP Joga jest dla każdego! Zapraszamy zatem wszystkich, którzy mieli już okazję praktykować z nami jogę na wodzie, jak i tych, którzy zawsze chcieli jej spróbować. Joga jest wspaniałą praktyką, którą może cieszyć się każdy bez względu na stopień zaawansowania.
Podczas zajęć, basen będzie tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji, więc możecie liczyć na pełen relaks i totalnie jogowy nastrój, przy dźwiękach muzyki i w blasku świec.
Przygotowaliśmy dla Was kilka opcji.
 
🍂
ZAPISZ SIĘ KONIECZNIE

 

                                                                                                       

5 DNI W OBJĘCIACH JESIENI 🍁🧘‍♀️🍂

10 -14 listopada, Dom Łowyń k. Poznania

 

SZCZEGÓŁY LISTOPADOWEGO WYJAZDU

4 NOCE i 5 DNI pełnych jesiennego otulenia W DOMU ŁOWYŃ koło Poznania
🍁🧘‍♀️🍂
Zapraszam Cię serdecznie na jesienną, listopadową II już edycję relaksu z jogą, koncertami relaksacyjnymi i SUPami
🧘‍♀🧘‍♂️🏄‍♀️🏄‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️💦
—————————————————————
🍂JESIEŃ 🍂
Po intensywnym, pełnym wojaży lecie, nadchodzi jesień… czas, w którym wszystko naturalnie zwalnia. Zwalniamy i my. Jeśli jesteś w tej grupie osób, które nie lubią jak kończy się lato (też długo w niej byłam🙈), to chciałabym Ci pokazać ten czas z niego innej perspektywy. Nie bez kozery natura wybrała cykl odradzania i odpoczynku. A jakby tak dostroić się do tego cyklu? Uświadomić sobie, że oto nadchodzi moment, kiedy możemy otulić się ciepłym szalem czy kocem, pić cudowne rozgrzewające herbatki, zapalić w kominku, oddawać się wieczornym medytacjom, wejść w nową rutynę praktyki jogi, cieszyć się tysiącem kolorów, ciepłym światłem jesiennego słońca, spacerować we mgle, oddawać się inspirującym rozmowom podczas długich wieczorów…kiedy bez wyrzutów sumienia możemy marzyć, rozmyślać, snuć plany i rozkoszować się ciszą i spokojem.
Z takim właśnie założeniem stworzyłam dla Ciebie unikatową ofertę wyjazdu, który pozwoli Twojemu ciału i umysłowi otulić się cudownościami jesieni.
——————————————————————–
♥ CO BĘDZIEMY ROBIĆ? ♥
Każdy dzień wypełniony będzie praktyką jogi na pięknej shali z widokiem na jezioro, a jeśli natura obdarzy nas „złotą polską jesienią” także SUP Jogą i pływaniem na SUPach (Dom Łowyń znajduje się tuż nad jeziorem, więc dostęp do wody mamy nieograniczony)
Tym razem do współpracy zaprosiłam Natalię i Macieja z @Harmonia Sfer 432Hz , którzy będą rozgrzewać nasze serca i koić nasze umysły podczas wieczornych magicznych koncertów relaksacyjnych… Każdy z uczestników będzie miał możliwość doświadczania dźwiękowych sesji indywidulanych (możliwość rezerwacji już na miejscu)
Chcę Wam zaoferować także seanse jogi nidry – jogicznego snu, praktyki, która jest pogłębioną medytacją świadomości ciała.
——————————————————————–
♥ NOCLEG I JEDZONKO ♥
Jest takie miejsce… Dom Łowyń, położone w lesie, z dala od jakichkolwiek zabudowań, bezpośrednio nad wodą: 200m własnej linii brzegowej, a jezioro, z pierwszą klasą czystości, jest ciche i przejrzyste.
Wnętrza tego domu i małych domków są przestronne, jasne, nowoczesne i pomyślane tak, by sprzyjały odpoczynkowi.
Sala do praktyki i każdy pokój ma łazienkę, ogromne okna, taras i przepiękny widok na jezioro (oprócz dwóch z widokiem na las).
Okolica jest przepiękna, wokół polodowcowe wzgórza, lasy (w sezonie pełne jeżyn, jagód, grzybów) i dużo jezior (dom znajduje się na pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, a parę kilometrów dalej zaczyna się Puszcza Notecka). W spacerowej odległości zaprzyjaźnieni sąsiedzi prowadzą kameralny kompleks saun.
Oferujemy pełne smaku, wegetariańskie posiłki, przygotowywane są z najlepszych składników ze sprawdzonych źródeł. Kuchnia sezonowa, autorska i z wyobraźnią! 🙂
——————————————————————–
♥ INWESTYCJA ♥
cena 1550 zł
Cena zawiera pełne wyżywienie (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) oraz 4 noclegi w mega komfortowych warunkach, mnóstwo jogi, sprzęt SUPowy, koncerty relaksacyjne, pełne ubezpiecznie. Noclegi: mamy do dyspozycji 5 dwuosobowych domków oraz w domu głównym 1 dwuosobowy pokój, 1 apartament trzyosobowy, oraz 2 czteroosobowe.

Cały Dom Łowyń będzie do dyspozycji tylko naszej grupy.

Na wszystkie pytania odpowiem w mailu lub przez telefon.
Podczas wyjazdu, będzie także możliwość rezerwacji indywidualnych sesji uzdrawiających dźwiękiem.
——————————————————————–
♥ REZERWACJE ♥
Gwarantem miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości PLN 500, o ile wyjazd nie zostanie odwołany przez organizatorów.
Jeśli chcesz zarezerwować miejsce, wyślij zgłoszenie na adres:
magdabajer@hotmail.com.
W mailu zwrotnym otrzymasz dane do przelewu i potwierdzenie rezerwacji.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto pośpieszyć się z decyzją.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba chętnych.
——————————————————————–
Więcej mnie i SUPach przeczytasz na mojej stronie internetowej www.supfit.pl
———
ZAPRASZAM!
🧘‍♀️🧜‍♂️💦
with love
MAGDA
♥♥♥

👈 zobacz zdjęcia z naszego wrześniowego wyjazdu

 

zobacz zdjęcia z naszego lipcowego wyjazdu👉

👈 zobacz zdjęcia z naszego czerwcowego wyjazdu

Czarowna Majówka z SUP Jogą

1 maja 2021 roku – event jednodniowy!

Czechowice – Gliwice

👈 zobacz zdjęcia z naszego kwietniowego wyjazdu

WSPOMNIENIE WYJAZDÓW i EVENTÓW w 2020 roku

 

zobacz zdjęcia z naszego listopadowego wyjazdu👉

 

 

👈 zobacz zdjęcia z naszego czerwcowego wyjazdu

 

zobacz zdjęcia z naszego lipcowego wyjazdu👉

 

Full Moon SUP Joga

…event, jakiego jeszcze nie było

💦na wodzie,
🌕 przy pełni księżyca,
🎼 przy dźwiękach mis i gongów…

 

👈 KOLEJNY TAKI EVENT 19 września 2021, zapisy: app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL/frontoffice

 

WIĘCEJ O FULL MOON SUP JODZE

KOLEJNY FULL MOON 19 września!

Zapisy: app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL/frontoffice

POMYSŁ FULL MOON SUP JOGI zrodził się w tropikach, na Sri Lance. Tam po raz pierwszy wcieliłam w życie swój autorski program i okazało się, że cała ceremonia była totalnie magicznym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dlaczego więc nie moglibyśmy przenieść tego klimatu do Polski? Jesteśmy przecież pod tym samym księżycem, na tej samej, życiodajnej wodzie, z podobnymi intencjami i uczuciami…

Wydarzenie przygotowane jest tak, że może uczestniczyć w nim każdy, bez względu na stopień zaawansowania zarówno w jodze jak i pływaniu na SUPach (Stand Up Paddleboardach). Ćwiczymy w bezpiecznym środowisku, przy brzegu, przy świetle pełnego księżyca, słuchając unoszących się na wodzie dźwięków Harmonia Sfer 432Hz Chill & Sound Therapy.
Celem naszego spotkania jest przeniesienie Was w magiczny świat żywiołów, doświadczenie czegoś wyjątkowego, odpuszczenie, uważność.

Wydarzenie ma miejsce latem, na otwartej wodzie.

Balance board joga

czyli joga na równowagę i wzmocnienie 

 

Joga jest doskonałym narzędziem do tego, by kształtować świadomość ciała. Regularna praktyka sprzyja wzmocnieniu mięśni, giętkości, gibkości i koordynacji ruchowej. A teraz wyobraź sobie, że istnieje sposób na to, by osiągnąć te korzyści, wychodząc poza konwencjonalne ramy tego, co oferuje zwykła praktyka. Wszystko, co musisz zrobić, to zamienić powierzchnię na której stoisz. Z maty na ruchomą deskę do balansu.

 

 

Oto 5 korzyści, które płyną z połączenia jogi i desek do balansu:

1. Wymagający trening dla ciała.

Twoje ciało pracuje w harmonii, by utrzymać balans. Ruchoma platforma aktywuje wszystkie mięśnie tułowia równoważąc prawą i lewą stronę ciała jednocześnie, pozwalając zachować prawidłową postawę.

2. Udoskonalisz technikę swojej praktyki jogi.

Każdy ruch, który wykonujesz podczas praktyki na balance board jest przemyślany. To skłoni Cię, żeby zwolnić i mentalnie przygotować swoje ciało do kolejnego kroku, wykonując go z jeszcze większa precyzją. 

3. Taka praktyka pogłębi Twoją uważność.

Kiedy stoisz na desce, uważność staje się czymś naturalnym, ponieważ jej brak oznacza natychmiastową utratę równowagi.Ćwiczenie jogi na desce polepsza kontakt umysłu z ciałem. Przez cały czas jesteś świadoma/świadomy pracy swoich mięśni i starasz się korygować swoją posturę by zachować balans i koordynacje, skupiasz się też bardziej na swoim oddechu.

4. Balance board to doskonały trening dla mięśni tułowia, czyli wzmacniasz swoje ciało!

Gdy stajesz na ruchomej powierzchni nagle zaczynasz czuć mięśnie, o których istnieniu nie miałaś/nie miałeś pojęcia! Zasada jest prosta: jeśli chcesz mieć silny tułów, musisz skupić się na całym pakiecie mięśni.

5. Balance board joga urozmaici Twoja praktykę.

Jeśli lubisz wyzwania i chcesz spróbować czegoś nowego, to balance board joga może być tym, co pokochasz i co urozmaici Twoja praktykę. Zajęcia dostosowane są dla każdego. Każdą sesję zaczynamy od pozycji klęczących, tak żeby oswoić się z ruchem deski, po czym powoli przechodzimy do pozycji stojących i siedzących. 

 

GDZIE ĆWICZYMY? (zapisy obowiązkowe)

  • KATOWICE, poniedziałki 20.00, rezerwuj przez 👉 JOGA ŻYCIA
  • GLIWICE, wtorki 17.30, rezerwuj przez 👉 YOGA CORNER

Mówią o nas

czyli gdzie mogliście nas zobaczyć i o nas przeczytać